Laser światłowodowy, oznaczenie maszyny w przemyśle

- Jun 09, 2017 -

Z ciągłego postępu społecznego życia, szybki rozwój nauki i technologii do laserowego znakowania maszyna ma weszła w nowy etap. Obecnie rynek krajowy znakowania maszyna ma laser fiber znakowania maszyny, urządzenia do znakowania laserowego CO2 i półprzewodnikowe urządzenia do znakowania laserowego. W porównaniu z tradycyjnym sprzęt, chociaż cena lasera światłowodowego urządzenia przetwarzające jest droższe, ale znakowanie maszyny laserowe światłowodowych jest nadal opierając się na jego wyjątkowe zalety, stopniowo stają się logo, reklamy, Elektronika i innych gałęziach przemysłu wschodzących arystokracji.

Lasery, galwanometru jest rdzeniem urządzenia laserowe, obecny rynek jest głównie krajowych i importowanych lasery, galwanometru, relatywnie rzecz biorąc, ceny krajowe będą nieco tańsze, ale względne technologia i jakość importowanych lasery, lustra będzie bardziej bezpieczne.

Więc jakie są zalety znakowania maszyny w praktyczne zastosowanie laserowego światłowód?

W porównaniu z semiconductor znakowanie maszyny laserowe, znakowanie maszyny laserowe światłowodowych ma wyższą jakość wiązki. Użycie lasera laser dane wyjściowe, a następnie super szybki system lustro skanowania w celu osiągnięcia funkcja znakowania, stosowanie chłodzenia powietrzem tryb, wielkość całej maszyny jest mały, jakość wiązki wyjście, wysoka niezawodność, długi okres eksploatacji, mogą być rzeźbione metalowe i niektóre niemetalicznych, bardziej odpowiednie do znakowania precyzji. Ponieważ wiązka lasera ma bardzo wysoką sprawność i bardzo niska wartość, Długość fali wyjściowej włókna lasery obejmuje szeroki zakres, od $number 3400nm, mogą zaspokoić potrzeby aplikacji wszystkie aspekty, biznes, komunikacja, wojskowej, medycznej i inne aspekty mają perspektywy dobra aplikacja. Nie trzeba być, światłowód znakowania maszyna ma już ze względu na jego unikalną przewagę w każdy wzrost zawód, stopniowo zastępuje tradycyjny sposób znakowania.

Podobne wiadomości

Produkty powiązane

  • mini przenośna maszyna do znakowania laserowego włókna
  • maszyna do grawerowania laserowego włókna do metalu
  • Maszyna do znakowania laserowego na drewno C02 z RF30W 60W
  • Maszyna grawerująca pneumatycznie Cnc
  • wycinarki laserowe do akrylu
  • podwójna głowica laserowa