Trend rozwoju technologii przetwarzania laserowego w Chinach

- Jun 09, 2017 -

Technologia przetwarzania laserowego była kluczowym kluczowym czynnikiem wspierania i promowania stosowania zaawansowanych technologii, a zwłaszcza Rząd podkreślił, że ożywić przemysł wytwórczy, co pozwala zastosować technologie przetwarzania laserowego w celu zwiększenia możliwości rozwoju. W sformułowaniu krajowego długoterminowego planu rozwoju, a także przetwarzaniu laserowym jako kluczowej technologii wspierającej, ponieważ obejmuje ono bezpieczeństwo narodowe, budowę obronną, uprzemysłowienie w technologię high-tech i rozwój nauki i technologii, podniesie to poziom lasera przetwarzania w dużym stopniu uwagi, ale także do wytwarzania maszyn laserowych i modernizacji przynieść wiele możliwości biznesowych.
1. Szybki rozwój maszyn do cięcia laserowego
W ciągu ostatnich kilku lat krajowa sprzedaż maszyn do cięcia laserowego dla większości importu zagranicznego produktów, produktów krajowych stanowiła niewielką część. Dzięki zastosowaniu technologii laserowego cięcia laserowego użytkownik stopniowo pogłębia zrozumienie i demonstrację adopcji, krajowe przedsiębiorstwa mają przewagę nad produkcją maszyny do cięcia laserowego.
2, laserowa maszyna do znakowania będzie nadal pulsować
Według globalnej sprzedaży statystyk systemu przetwarzania laserowego, laserowa maszyna do znakowania obok maszyny do cięcia laserowego, druga co do wielkości. W ostatnich latach, blisko sprzedaży maszyn do cięcia laserowego, stanowiło około 1/3 całości. W przeciwieństwie do tego w Chinach sprzedaŜ maszyn do znakowania laserowego stanowiła ponad 50% krajowej sprzedaŜy przetwarzania laserowego, w większym zakresie okupacji na rynku krajowym i znacznie otworzyła zastosowanie obszaru przemysłowego, moŜna powiedzieć, Ŝe więcej niż zagranicznych zastosowań szerokiej gamy markowych maszyn laserowych Szlak laserowy marking machine znak laserowy znakowania laserowego.
3. Spawanie laserowe Technologia i wyposażenie
Technologia spawania laserowego w krajowym zastosowaniu szybko się rozwija, jego sprzedaż po oznakowaniu i cięciu. Jest on używany głównie w bateriach, urządzeniach elektrycznych, oprzyrządowaniu, narzędziach metalurgicznych, przemyśle lotniczym, samochodowym i innych.

Podobne wiadomości

Produkty powiązane

  • ręczna maszyna do znakowania laserowego włókien
  • kolorowa maszyna do znakowania laserowego
  • Laserowa maszyna do znakowania szkła Co2
  • komputerowa grawerka laserowa na biurko
  • podwójna głowica laserowa
  • Spawarka laserowa yag