Zastosowanie technologii znakowania laserowego w przemyśle telefonii komórkowej

- Jun 09, 2017 -

Oznakowanie laserowe jest bardzo małym miejscem, w którym można grać różne symbole, teksty, wzory i tak dalej, rozmiar plamki może być poziomem mikrona. Dla mikro-pracy plus lub przeciwdziałania podrabianiu ma głębsze znaczenie.
Po skupieniu bardzo cienkiego lasera, takiego jak ostry nóż, powierzchnia przedmiotu może zostać usunięta przez punkt. Największą zaletą jest to, że proces znakowania jest procesem bezstykowym, nie powoduje negatywnych rys ani tarcia, ani też nie spowoduje urazu ciśnienia lub nacisku, i tak dalej. Dlatego nie spowoduje uszkodzenia przedmiotów, które mają zostać przetworzone. Ponieważ wiązka lasera ponownie powiększa się po tym, jak miejsce staje się mniejsze, obszar efektu cieplnego jest niewielki, przetwarzanie jest dokładne, a więc można zakończyć procedurę nie może zakończyć, nie może zrealizować procesu.
Przetwarzanie laserowe może korzystać z nowoczesnego oprogramowania CAD / CAM, umożliwiając dowolną formę cięcia blach, wykorzystanie obróbki laserowej, nie tylko szybkość przetwarzania, wysoką wydajność, niski koszt, ale także unikanie zastępowania formy, skrócenie czasu przygotowania produkcji. Łatwo jest zrealizować ciągłe przetwarzanie, czas transpozycji wiązki lasera jest krótszy i poprawia się wydajność produkcji. Wiele elementów można zamontować naprzemiennie. Jeśli obrabiany przedmiot jest obrabiany, gotowe części mogą być rozładowane, a obrabiany przedmiot obrabiany będzie równolegle przetwarzany w celu skrócenia czasu instalacji i zwiększenia czasu obróbki laserowej. Cięcie laserem dzięki wysokiej szybkości, wysokiej precyzji, wysokiej jakości, oszczędności energii i ochronie środowiska, stało się nowoczesnym kierunkiem rozwoju technologii obróbki metali. W zastosowaniach do obróbki laserowej cięcie laserowe stanowiło 32% udziału w rynku. Cięcie laserowe w porównaniu z innymi metodami cięcia, największa różnica polega na tym, że ma dużą szybkość, dużą precyzję i dużą zdolność adaptacji. Jednocześnie ma również zalety niewielkiej szczeliny, niewielkiej powierzchni narażonej na działanie ciepła, dobrej jakości powierzchni cięcia, hałasu podczas cięcia, dobrej krawędzi krawędzi tnącej, gładkiego przycinania i łatwego w obsłudze automatycznego sterowania podczas cięcia. Płyta tnąca laserem, nie musi umierać, może zastąpić niektóre z potrzeb przyjąć skomplikowane duże metody obróbki skrawaniem, może znacznie skrócić cykl produkcyjny i obniżyć koszty.
Obróbka blachy jest kluczową technologią, którą technicy z dziedziny techniki blacharskiej muszą opanować i są ważnym procesem formowania wyrobów z blachy. Obejmuje ona nie tylko tradycyjne wygraweranie tnące, obróbkę wygładzającą, formowanie zginania oraz inne metody i procesy, ale obejmuje również różne struktury matryc do tłoczenia na zimno i parametry procesu, różne zasady pracy urządzenia i metody działania, ale obejmują również nową technologię tłoczenia i nową technologię. Części do obróbki blachy produktów maszyn rolniczych ogólnie przyjmują 4-6mm blachę stalową, wiele rodzajów blach i aktualizują szybko, tradycyjne części do obróbki blachy produktów z maszyny rolniczej zwykle przyjmują metodę wykrawania, utrata diecie jest duża, zwykle duża producenci maszyn rolniczych zajmujących się skromelizowaniem używali do składowania magazynu w pobliżu 300 metrów kwadratowych, można zauważyć, że części przetwórstwa, które nadal pozostają w tradycyjny sposób, poważnie ograniczą szybką modernizację produktów i technologii oraz laserowe elastyczność korzyści przetwarzania są odzwierciedlane.
Produkcja telefonów komórkowych 70% łączy stosuje się do technologii laserowych i urządzeń do produkcji laserowej. Szczególnie w ostatnich latach rozwój wysokiej mocy, wysokowydajnej maszyny do znakowania ultrafioletem, głęboka ultrafioletowa i ultrafast technologia przetwarzania laserowego sprzyjała rozwojowi technologii produkcji smartfonów. Jest to związane z naturą technologii laserowej i precyzyjną produkcją telefonu komórkowego. Z jednej strony, ponieważ laser ma dużą gęstość mocy, dobrą kierunkowość, czystość, wysoką skuteczność, ochronę środowiska i inne wybitne właściwości, technologia przetwarzania laserowego zastępująca tradycyjną technologię przetwarzania przyspiesza, jego zalety mikro przetwarzania w maszynie do spawania laserowego , laserowa maszyna do znakowania, laserowa maszyna do cięcia i inne zalety są bardzo oczywiste. Z drugiej strony, przetwarzanie telefonów komórkowych jest precyzyjną technologią produkcji krystalizacji, potrzebą mikro przetwarzania urządzeń produkcyjnych.
Wiercenie laserowe jest jednym z najważniejszych zastosowań w przetwarzaniu telefonów komórkowych. Punkt skupienia lasera może gromadzić długość fali o bardzo małej masie skoncentrowanej na bardzo dużej energii, szczególnie odpowiedniej do obróbki mikro głębokiego otworu, przy czym najmniejsza apertura ma tylko kilka mikronów, głębokość i współczynnik otwarcia może być większa niż 50 mikronów. Wiercenie laserowe w aplikacjach telefonii komórkowej może być wykorzystywane do wiercenia płyt PCB, odbiornika Shell i wiercenia anten, wiercenia słuchawek itp., Z wysoką sprawnością, niskim kosztem, małym odkształceniem, szerokim zakresem zastosowania i tak dalej. Telefon komórkowy duże miejsce, aby skupić się na ponad 200 częściach, jego przetwarzania i technologii produkcji można uznać za trudniejsze produkcji i technologii produkcji. W pół punktu nieco szersze, punkt o długości, centymetr wysokiej przestrzeni, LPC, aparat, LCD, LCD, płytki drukowane, anteny i inne 200 części przetwarzania, mozaiki, integracji, precyzja jego wymagania są wysokie . Technologia laserowa jest ważną technologią w celu promowania szybkiego wzrostu przemysłu telefonii komórkowej w Chinach.

Podobne wiadomości

Produkty powiązane

  • laserowa maszyna do znakowania metalu
  • laserowe systemy znakowania metali
  • Maszyna do znakowania laserowego włókna 30w
  • Grawer laserowy co2 o mocy 40w
  • Maszyna do cięcia laserowego ccd aparatu
  • przenośna laserowa maszyna do cięcia metalu