Rozwój i dostosowanie przemysłu Laser w Chinach

- Jun 09, 2017 -

Po latach starań przemysł Chin laser ma wielkich zmian, przemysłu w maszyna do cięcia, znakowania maszyny laserowe, laserowe urządzenia spawalniczego i tak dalej dla infrastruktury kraju, aby przyczynić się. W różnych gałęziach przemysłu w Chinach przedsiębiorstw produkcyjnych będzie opierać się na własne potrzeby do urządzeń laserowych do wyboru, więc nasz kraj produkcji laser jest zazwyczaj wyposażona w pełny zestaw do laserowego znakowania maszyny i maszyna do cięcia laserem, a dla produkcji przedsiębiorstw do odpowiedniego szkolenia.

Chiny przyszedł na świat produkcji mocy lasera, z kraju do modernizacji tradycyjnych gałęzi przemysłu i reformy pracy, urządzenia laserowe, stosowania wzór produkcji zaczął się przejść do formularza, w chwili obecnej, szybki rozwój dobry sytuacji. Tego rodzaju sytuacji dobry rozwój sprawia, że nasz kraj lasera rynku sprzedaży ma miejsce wielki wzrost gospodarczy.

Ale w ostatnich latach, otoczenie makroekonomiczne Chin nie jest dobry, zyski w branży laser stale są kompresowane, zwłaszcza produkcji wyrobów tradycyjnych funduszy są trudne do powrotu, mają bezpośredni wpływ na rozpoczęcie działalności gospodarczej, więc zapotrzebowanie na urządzenia laserowe ma odrzucona, ten okres, chińskich przedsiębiorstw lasera trzeba zrobić dobrą robotę dostosowań wewnętrznych i więcej input, badania i rozwój technologii.

Podobne wiadomości

Produkty powiązane

  • Maszyna do znakowania laserowego włókna 30w
  • Hand Held Metal pneumatyczne urządzenie do znakowania
  • podwójna głowica laserowa
  • laserowa maszyna do cięcia tkanin do użytku domowego
  • spawanie laserowe
  • przemysłowa maszyna do cięcia plazmowego